TER квартира
TER квартира
Тернополь
Показать телефон
Рекомендовать
7
Лет на рынке
11
Месяцев на сайте
4
Риелторов
45
Объявлений
408
Рекламная
активность

Портфолио реализованных объектов (29)

  • продано
    TER квартира
    75 000 $
    1 500 $/м²

    Черновицкая ул., 71

    1 комната
    50 / 17 / 30 м²
    этаж 6 из 11
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Продається однокімнатна квартира з великою кухнею-вітальнею у м. Тернопіль, вул. Чернівецька. • Площа кухні-вітальні — 50 м² • Квартира світла та тепла • Повністю укомплектована меблями та технікою • Тепла підлога • Індивідуальне опалення • Цегляний будинок Ціна: 75 000$.
  • сдано
    TER квартира
    350 $/мес

    Генерала М. Тарнавского пер., 1

    1 комната
    45 / 30 / 15 м²
    этаж 10 из 10
    2022 год постройки
    3 нед. назад
    ❌️КАТЕГОРИЧНО без тваринок і дітей❌️
  • продано
    TER квартира
    72 500 $
    1 250 $/м²

    Киевская ул., 9-Д

    2 комнаты
    58 / 40 / 15 м²
    этаж 9 из 12
    8 мес. назад
    🔹️Продаж 2кімн. квартири в новобудові 🔹️9й поверх, 56м² - кухня вітальня та дві окремих спальні 🔹️Новий стильний ремонт, техніка Samsung та Whirlpool 🔹️Будинок зданий і активно заселяється, перепис дольової участі, що значно зекономить ваші витрати на переоформлення 🔹️Показ в зручний час 🔹️[телефон скрыт], [телефон скрыт]АН Бюро Престиж #2кімнБюроПрестиж #нерухомість #ріелтор #квартира
  • продано
    TER квартира
    44 000 $
    1 257 $/м²

    Киевская ул., 9

    1 комната
    35 / 20 / 10 м²
    этаж 5 из 12
    8 мес. назад
    📌Продаж 1кімн. смарт-квартири в новобудові на БАМі 📌вул. Київська 📌5й поверх, 35м² 📌Новий ремонт, укомплектована меблями та технікою 📌Ідеальний варіант для здачі в оренду 📌Новий розвинений мікрорайон, де є все для комфортного проживання ☎️[телефон скрыт], [телефон скрыт]АН Бюро Престиж #1кімнБюроПрестиж #нерухомість #квартира #тернопіль
  • продано
    TER квартира
    46 000 $
    1 314 $/м²

    Петриковская ул., 6

    1 комната
    35 / 25 / 10 м²
    этаж 1 из 4
    8 мес. назад
    🔹️Продаж 1к квартири в новобудові на Дружбі 🔹️вул. Петриківська, 35м² 🔹️Квартира укомплектована меблями та технікою, повністю готова до проживання 🔹️Новий ремонт, індивідуальне опалення та тепла підлога по всій квартирі 🔹️Будинок клубного типу з мінімальгою кількістю сусідів) 🔹️Відеоогляд https://[ссылка скрыта].com/share/r/197t7mHfCM/?mibextid=D5vuiz 🔹️[телефон скрыт], [телефон скрыт]АН Бюро Престиж #нерухомість #квартира #тернопіль #агенціянерухомості #ріелтор #рек #реком
  • продано
    TER квартира
    71 700 $
    1 494 $/м²

    Генерала М. Тарнавского пер., 8

    1 комната
    48 / 30 / 18 м²
    этаж 7 из 9
    8 мес. назад
    Півтора кімнатна квартира з окремою спальнею, кухнею та зоною відпочинку
  • продано
    TER квартира
    27 000 $
    1 227 $/м²

    Леси Украинки ул., 31

    1 комната
    22 / 15 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    9 мес. назад
    ⚠️НАЙБЮДЖЕТНІШЕ ЖИТЛО ТЕРНОПОЛЯ⚠️ 📌Продаж 1кімн. квартири на Східному 📌вул. Лесі Українки 📌5й поверх, 22.5м², цегла 📌Якісний ремонт, залишаються меблі 📌Надзвичайно тихий та затишний двір, поруч зупинка транспорту, всі магазини, пошта, аптеки, школа 📌27 000$ ☎️[телефон скрыт], [телефон скрыт]АН Бюро Престиж #1кімнБюроПрестиж #нерухомість #квартира
  • продано
    TER квартира
    75 000 $
    798 $/м²

    Цимбалістого, 3

    3 комнаты
    94 / 70 / 15 м²
    этаж 3 из 10
    9 мес. назад
    📌Продаж 3к квартири (Креатор Буд) 📌ЖК Варшавський мікрорайон, вул. Цимбалістого 📌Будинок 2020р. Зданий і заселений 📌Цегла, 96.3м² 3й поверх 📌Бонус - кладовка на 4.5м²🎁 📌В будинку є укриття 📌75 000$ ☎️[телефон скрыт],[телефон скрыт]АН TERквартира #нерухомість #квартира #тернопіль #новобудова
  • продано
    TER квартира
    57 500 $
    1 369 $/м²

    Петриковская ул., 6

    1 комната
    42 / 30 / 10 м²
    этаж 4 из 4
    11 мес. назад
    🔹️Продаж 1к квартири в новобудові на Дружбі 🔹️вул. Петриківська, 42м², 4й поверх ,БУДИНОК З ЛІФТОМ 🔹️Квартира укомплектована меблями та технікою, повністю готова до проживання 🔹️Новий ремонт, індивідуальне опалення та тепла підлога по всій квартирі 🔹️Будинок клубного типу з мінімальною кількістю сусідів) 🔹️Відеоогляд https://[ссылка скрыта].com/reel/[телефон скрыт]8911?mibextid=9drbnH&s=yWDuG2&fs=e 🔹️[телефон скрыт], [телефон скрыт]АН Бюро Престиж #нерухомість #квартира #тернопіль #агенціянерухомості #ріелтор #рек #реком
  • продано
    TER квартира
    65 500 $
    1 129 $/м²

    Киевская ул., 9-Д

    2 комнаты
    58 / 45 / 12 м²
    этаж 7 из 11
    11 мес. назад
    Продаж 2к квартири в новобудові Деталі за телефоном, відеоогляд по запиту
  • продано
    TER квартира
    72 000 $
    1 200 $/м²

    Киевская ул., 9-Д

    2 комнаты
    60 / 45 / 15 м²
    этаж 3 из 11
    11 мес. назад
    Продаж 2к квартири в новобудові Деталі за телефоном Відеоогляд по запиту
  • продано
    TER квартира
    55 000 $
    1 375 $/м²

    Львівська, 22

    1 комната
    40 / 30 / 10 м²
    этаж 5 из 9
    1 г. назад
    📌Продаж 1к квартири на Дружбі 📌вул. Львівська 📌4й поверх, 40м², цегляна новобудова 2024р. 📌Новий дизайнерський ремонт, всі меблі та техніка 📌Найкращий та найзеленіший район Дружба, можна одразу заходити жити або вигідно здати 📌5 хв. до центру, озера та Макдоналдсу 📌Показ в зручний час ☎️[телефон скрыт], [телефон скрыт]АН Бюро Престиж #1кімнБюроПрестиж #нерухомість #квартира #тернопіль #тернопільськеозеро
  • продано
    TER квартира
    94 000 $
    1 253 $/м²

    Цегельный пер., 2

    2 комнаты
    75 / 50 / 20 м²
    этаж 4 из 10
    11 мес. назад
    📌Продаж 2к квартири на Дружбі 📌4/10 поверх, 75м² 📌Новобудова 2023р., дизайнерський ремонт з використанням високоякісний матеріалів. Всі меблі та побутова техніка 📌Дві окремих кімнати, кухня-вітальня, два санвузла та гардероб 📌Переоформлення по перепису дольової участі, що значно зекономить ваші витрати. 📌Показ у будь який зручний час і ваші пропозиції по торгу на місці ☎️[телефон скрыт], [телефон скрыт]АН Бюро Престиж #2кімнБюроПрестиж
  • продано
    TER квартира
    54 000 $
    1 350 $/м²

    Степана Бандеры просп., 38

    1 комната
    40 / 30 / 10 м²
    этаж 4 из 9
    1 г. назад
    📌Продаж 1кімн. квартири в новобудові 📌пр. Степана Бандери (р-н Східний) 📌4/9 поверх, 40м² 📌Цегла, індивідуальне опалення та тепла підлога, всюди відеоспостереження, закритий двір, дім обжитий, є парковка для авто 📌З двору одразу вихід до парку, свій великий дитячий і спорт майданчик 📌Зручно для проживання і вигідно під здачу в оренду 📌Всі меблі та техніка залишаються ☎️[телефон скрыт], [телефон скрыт]АН Бюро Престиж #1кімнБюроПрестиж #орендатернопіль #оренда #квартира #Новобудова #тернопіль
  • продано
    TER квартира
    60 000 $
    375 $/м²

    Петриківські дачі, 6

    3 комнаты
    160 / 60 / 14 м²
    этаж 2 из 2
    1 г. 1 мес. назад
    ПЕТРИКІВСЬКІ ДАЧІ с.т. Троянда Гарний просторий будинок 2016р Деталі за телефоном
  • продано
    TER квартира
    63 500 $
    1 095 $/м²

    Киевская ул., 9-Д

    2 комнаты
    58 / 45 / 12 м²
    этаж 4 из 12
    1 г. 1 мес. назад
  • продано
    TER квартира
    85 000 $
    1 118 $/м²

    Петриковская ул., 6

    2 комнаты
    76 / 50 / 20 м²
    этаж 4 из 6
    1 г. 1 мес. назад
    📌Продаж 2 кімн. квартири в новобудові 📌р-н Дружба вул. Петриківська, 4й поверх, 76м² 📌Новий дизайнерський ремонт, велика кухня-вітальня та дві окремих спальні, гардеробна кімната з виходами в коридор і спальню 📌Укомплектована меблями та технікою 📌Дуже зручне місцерозташування - 5хв до парку, поруч парк та озеро, садочки, школи, зупинка транспорту 📌Показ в зручний час, відеоогляд по запиту ☎️[телефон скрыт], [телефон скрыт]АН Бюро Престиж #ріелтор #нерухомість #квартира #Новобудова #тернопіль
  • продано
    TER квартира
    68 500 $
    1 105 $/м²

    Киевская ул., 9-Г

    ПЕРЕУСТУПКА Северный
    3 комнаты
    62 / 45 / 15 м²
    этаж 8 из 11
    1 г. 1 мес. назад
  • продано
    TER квартира
    76 000 $
    1 288 $/м²

    Замонастирская ул., 8

    2 комнаты
    59 / 40 / 10 м²
    этаж 2 из 5
    1 г. 2 мес. назад
    Гарна квартира в новому цегляному будинку 2021р
  • сдано
    TER квартира
    250 $/мес

    Белогорская ул., 1-К

    2 комнаты
    42 / 30 / 12 м²
    этаж 11 из 11
    1 г. 9 мес. назад
    Довгострокова оренда в новобудові Окрема спальня, вітальня та кухня Шикарний панорамний вид на місто Можна з чемними домашніми улюбленцями) Оплата за перший і гарантійний місяць +к/п Комісія агенції 250$
  • продано
    TER квартира
    91 800 $
    1 177 $/м²

    Загородняя ул., 14

    ПЕРЕУСТУПКА
    2 комнаты
    78 / 60 / 15 м²
    этаж 7 из 9
    1 г. 2 мес. назад
    Квартира з новим дизайнерським ремонтом та повною комплектацією меблями та технікою Двостороння, дві окремих кімнати Роздільний санвузол Гардеробна

Центральный офис

Тернополь, Шашкевича